.

.

144PCS Нерѓосувачки Челик Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички 8мм - 25мм +Линк Отстранување Алатка + Пинцети Поправка Сет

144PCS Нерѓосувачки Челик Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички 8мм - 25мм +Линк Отстранување Алатка + Пинцети Поправка Сет

DEN 442.00
DEN 480.00
-8 %
Количина на стоки


Материјал : не ' Рѓосувачки челик, пластика
Боја : Сребрена
Вид на алатка : Поправка Колекции
Количина : 144pcs
Дијаметар : 1.5 mm
Должина : 8мм - 25mm (18 големината, секоја големина 8pcs)
Види pin поправка алатка бар должина : app 8.2 cm
Карактеристики :
1. Доаѓа во Кутија Пакет за лесно складирање
2. Одлично за лесно монтирање и отстранување на пролет барови и да се види бенд на гкл
3. Игли се користи за Метал Види Рака Линкови, е лесно Да се Инсталира
4. Секој комплет доаѓа со двојно страната пролет барови
5. Содржи некогаш големина потребни за да се види белегзија или рака поправки(8мм-25мм)
Пакетот вклучува
144pcs x Двојно страната види бенд пролет барови
1pcs x Линк Отстранување Алатка
1pcs x Пинцети

Бренд Име:
Paowuxian
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ