.

.

900mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

900mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1872.00
Количина на стоки


Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Тоа е десно.E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас . Вашето мислење ќе биде многу greatful. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. испорака : 1.така имаме најдобрите превозот цена.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог. 100% Попуст по наредби. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .може да се купи воздух mail.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.кога ви требаат нашите производи итна.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.

Водич Ширина или Дијаметар:
20
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR20
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ