.

.

10 Pin Машки и 6 Пина Женски Конвертор Адаптер за ATMEL ISP Програмер

10 Pin Машки и 6 Пина Женски Конвертор Адаптер за ATMEL ISP Програмер

DEN 246.24
Количина на стоки

Име на производ од 10 до 6 Игли Конвертор Адаптер Тип 10 Pin 6 Pin, Машки да се Женски Одговара за AVRISP USB ASP STK500 Вкупната Големина од 3,5 x 2 x 0,8 cm/1.4" x 0.78" x 0.315"(L*W*H) Материјал Пластика, Електронски Дел Боја Црна, Сина

сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Тие исто така купуваат со овој производ