.

.

за Мерцедес Benz GLK X204 // GL X166 2013-2015 Нерѓосувачки Челик Надворешноста Назад Задниот дел на Издувните гасови Пригушувач Декоративна Рамка Трим 2 парчиња

за Мерцедес Benz GLK X204 // GL X166 2013-2015 Нерѓосувачки Челик Надворешноста Назад Задниот дел на Издувните гасови Пригушувач

DEN 2132.00
DEN 2568.00
-17 %
Количина на стоки

Опис : Item Fitment :
Одговара за Мерцедес-Benz GLK X204 // GL X166 2013-2015
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Изработени Од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик
inculde : 2 парчиња
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.
Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
20inch
Година:
2013-2017
Име На Модел:
за Benz GLK X204 // GL X166 2013-2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
20inch
Објектот Должина:
25inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ