.

.

N270 Топла продажба бесплатен превозот сребро парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Ѓердан/djaamaha hvyaqnfa

N270 Топла продажба бесплатен превозот сребро парична казна накит,трговија на Големо 925-Sterling-Сребрена шарм мода Ѓердан/djaamaha

DEN 110.00
DEN 147.36
-25 %
Количина на стоки

Големина : 18 inchs Тежина : 15.70 N270 Топла продажба сребро позлатен парична казна накит,трговија на Големо Фабрика цена шарм бесплатен превозот сребро мода Ѓердан/djaamaha hvyaqnfa

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
Classic
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Pendant Ѓердани
кодот:
N270
Метал Печат:
925,печат
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Type1:
за жените
Type2:
Парична Казна Накит
type3:
за мажите
type4:
Свадба & Ангажирање Накит
type5:
сребро позлатен
type6:
шарм
R

Тие исто така купуваат со овој производ