.

.

925 Фунта Сребрени Приврзоци Европски Стил Накит Класична Елеганција Ѓердан За Жените Оригинална Мода Шарм CKK

925 Фунта Сребрени Приврзоци Европски Стил Накит Класична Елеганција Ѓердан За Жените Оригинална Мода Шарм CKK

DEN 747.00
DEN 945.12
-21 %
Количина на стоки


Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина. Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест) . Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот на цени) Детали за Производот :
- Материјал : 100% Автентични 925 Sterling Silver
- Објектот Стил : Европската 925 sterling silver лабава шарм мушка подарок за жените љубовник, деца, најдобар пријател, DIY шарм монистра накит наоди / додатоци за Европски стил тема трол шарм нараквици DIY страна на одлуки
- ЛОГОТО Печат : S925
- Синџир Должина : 45СМ
За Превозот : 1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
3/ Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа претставка, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
CKK
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Приврзоци Тип:
Solitaire
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FLN1046
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Никој
is_customized:
No
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрени Приврзоци
Одговара:
Компатибилен со Европските Ѓердани
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Синџир должина:
60см
R

Тие исто така купуваат со овој производ