.

.

OPC Тапан За HP Q2610A 2610A 10A Q2610X 2610X 10X Тонер Кертриџ За Принтер HP Laserjet 2300 2300d 2300n 2300dn 2610 OPC Тапан

OPC Тапан За HP Q2610A 2610A 10A Q2610X 2610X 10X Тонер Кертриџ За Принтер HP Laserjet 2300 2300d 2300n 2300dn 2610 OPC Тапан

DEN 1919.52
Количина на стоки


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За HP Q2610 A 10 A/Q2610 X/10 X Направени Во Кина jiangsu HJ OPC Тапан ,Долг живот OPC За Употреба Во : HP Laserjet 2300 Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
2610A/10A
Компатибилен Бренд:
Q2610A
Тонер Кертриџ:
За HP Q2610A Тонер Кертриџ
R

Тие исто така купуваат со овој производ