.

.

Градежни Блокови најголемиот Дел Technic Делови 15pcs Technic КРСТОТ ОСКА 8M компатибилен со лего за деца момчиња играчка MOC370726

Градежни Блокови најголемиот Дел Technic Делови 15pcs Technic КРСТОТ ОСКА 8M компатибилен со лего за деца момчиња играчка MOC370726

DEN 134.40
Количина на стоки

Авто-Заклучување Тули & Бесконечна имагинација на слободното создавање на Високо квалитетни исто како врвен бренд technic серија Diy играчка,може да се соберат слобода да креирате нов дизајн Совршено се повлече&вметни, лесно се составуваат и расклопуваат
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
2.Плаќањето мора да се заврши во 19 дена на аукција затворање.
3.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,вредноста на декларацијата,итн.) кога ќе се направи исплата,вие исто така може да ни порака.
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на бизнис 2 дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот објект по 26 дена откако ние испрати.
Враќање :
Ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Врати објектот мора да бидат нови, unworn и во неговата оригинална состојба.
Софтвер продажба, не се враќа. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
За нас :
Ако имате било какви прашања, цел истрага, производ модел, боја, следење на пратката итн. ве молиме да ни остават порака,ние ќе ви одговори на 24 часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не го остави какви било негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност.
*Купувачот е задоволство е нè прави да се движи напред,ако сте ги задоволи со трансакцијата,се надевам дека ќе може да ни даде 5 Ѕвезди позитивни повратни информации.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ! ! !

Бренд Име:
HUATIAN NETTECH
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
MOC370726
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Бидете внимателни ! не јадат, во случај на мали делови
Тема:
КРСТОТ ОСКА
Скала:
NO
Количината на Предмети во Собата:
15
R

Тие исто така купуваат со овој производ