.

.

DC-061 Нови Полен Активиран Јаглерод Кабината Филтер 2118300018 / CUK3172 ЗА МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS 5.4 03-09 W211 / S211

DC-061 Нови Полен Активиран Јаглерод Кабината Филтер 2118300018 / CUK3172 ЗА МЕРЦЕДЕС-BENZ E-CLASS 5.4 03-09 W211 / S211

DEN 1231.00
DEN 1295.52
-5 %
Количина на стоки


ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ W211 & S211 МОДЕЛИ КАКО што е ПОДОЛУ ;
CLS55 AMG V8 5.5 L FI SC (2006)
CLS550 V8 Купе 5.5 L FI (2007-2009)
CLS550 V8 5.5 L FI (2010-2011)
CLS63 AMG V8 6.3 L FI (2007-2010)
E320 BLUETEC Седан V6 3.0 L FI Дизел (2007)
E320 BLUETEC Седан V6 3.0 L FI Турбо Дизел (2008)
E320 Blue TEC Седан V6 3.0 L FI Турбо Дизел (2009)
E320 CDI L6 3.2 L FI Турбо Дизел (W211) (2004)
E320 CDI L6 3.2 Л Турбо Дизел (W211) (2005)
E320 CDI Седан L6 3.2 L FI Турбо Дизел (2006)
E320 V6 3.2 L FI (W211 тело) (2003-2005)
E320 Вагон V6 3.2 L FI (W210 тело) (2003)
E320 Вагон V6 3.2 L FI (W211 тело) (2004-2005)
E350 4 Matic Седан V6 Од 3,5 L FI (2007, 2009)
E350 4 Matic Вагон од 3,5 V6 L FI (2007-2009)
E350 Седан V6 Од 3,5 L FI (2006-2009)
E350 Вагон од 3,5 V6 L FI (2006)
E500 4 MATIC Вагон V8 5.0 L FI (2006)
E500 Седан V8 5.0 L FI (2006)
E500 V8 5.0 L (W211 тело) (2003-2005)
E500 Вагон V8 5.0 L (W211 тело) (2004-2005)
E55 AMG V8 5.5 L FI (2006)
E55 AMG V8 5.5 L FI S (2004-2005)
E550 4 Matic Седан V8 5.5 L FI (2009)
E550 Седан V8 5.5 L FI (2007-2009)
E63 AMG Седан V8 6.3 L FI (2008)
E63 AMG V8 6.3 L FI (2009)
E63 AMG Вагон V8 6.3 L FI (2008)
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

E350-Година:
2008,2010,2007,2006,2009
Бренд Име:
ICIFAUTO
Другиот Дел Број:
2118300818 / 211 830 0818 / 211 830 08 18
Осветленост Дел Број:
A2118300018 / A211 830 0018 / A211 830 00 18
Објектот Висина:
A2118300818 / A211 830 0818 / A211 830 08 18
Земја/Регион на Производство:
A2118300218 / A211 830 0218 / A211 830 02 18
Објектот Ширина:
MS6250C / MS 6250C / MS-6250C / 171267A / 171-267A / 1 987 432 381
Објектот Тежина:
2118300218 / 211 830 0218 / 211 830 02 18
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Производителот Дел Број:
2118300018 / 211 830 0018 / 211 830 00 18
Мерцедес-Бенц Модел:
E350
Објектот Должина:
TSP0325208C / E989LC / CUK3172 / EKR7146 / CUK 3172
Поставување на Возило:
A2118300318 / A211 830 0318 / A211 830 03 18
Материјал Тип:
2118300318 / 211 830 0318 / 211 830 03 18
OE БР 1:
2118300018 / 211 830 0018 / 211 830 00 18
OE БР 2:
2118300218 / 211 830 0218 / 211 830 02 18
OE БР 3:
2118300318 / 211 830 0318 / 211 830 03 18
OE БР 4:
2118300818 / 211 830 0818 / 211 830 08 18
OE БР 5:
A2118300018 / A211 830 0018 / A211 830 00 18
OE БР 6:
A2118300218 / A211 830 0218 / A211 830 02 18
OE БР 7:
A2118300318 / A211 830 0318 / A211 830 03 18
OE БР 8:
A2118300818 / A211 830 0818 / A211 830 08 18
OE БР 9:
MS6250C / MS 6250C / MS-6250C / 171267A / 171-267A / 1 987 432 381
OE БР 10:
TSP0325208C / E989LC / CUK3172 / EKR7146 / CUK 3172
R

Тие исто така купуваат со овој производ