.

.

Nishine 3.4 20pcs/многу Навој Лента Лакови за DIY Коса Додатоци Чипка Шема Grosgrain Лента Цвет Коса Лакови со Клипови

Nishine 3.4 20pcs/многу Навој Лента Лакови за DIY Коса Додатоци Чипка Шема Grosgrain Лента Цвет Коса Лакови со Клипови

DEN 287.52
Количина на стоки

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwear Големина : лак големина е 8.5 cm.косата клип големина е 4cm. Боја : 20 бои. Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. за 5g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 20pcs*коса, лак За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Големина:
Without Clip, With Clip
Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Унисекс
Материјал:
Ткаенини
Тип:
Headwear
Тип На Објект:
Headwear
боја:
20 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
8.5cm
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ