.

.

Избрани Fluorite Опал Точка Хексагонална Pendant Ѓердан Нишалото Исцелување Камен Чакра Кристал Реики Мода Накит Слободни Торбичка

Избрани Fluorite Опал Точка Хексагонална Pendant Ѓердан Нишалото Исцелување Камен Чакра Кристал Реики Мода Накит Слободни Торбичка

DEN 272.64
Количина на стоки


Материјал : Fluorite Opalite Carnelian Тиркизна Златен песок, камен ,Слика од јаспис ,Цреша кварц
Тежина : 10 g
Количина : 1pc
Синџир должина : 46cm (18inches)
Камен Големина : Околу 1.3"
Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
NS0027
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Функција:
Фитнес Тракер
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
33mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YWG Камен
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Материјал:
Fluorite Opalite Carnelian Тиркизна Златен песок, камен Слика од јаспис
боја:
Сино Злато Црвено Бели Пурпурна Зелена
Должина:
46cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ