.

.

Превозот бесплатно (2 парчиња/Многу ) 3 Копчето smart картичка со pcf7947 433mhz за Рено Megane Лагуна Smart Картичка Одличен Квалитет

Превозот бесплатно (2 парчиња/Многу ) 3 Копчето smart картичка со pcf7947 433mhz за Рено Megane Лагуна Smart Картичка Одличен

DEN 1059.00
DEN 1151.52
-8 %
Количина на стоки


Оваа Megane Картичка е Резервни Производи,433 MHZ ,Работи Одлично.Клучот со лого!(Слика скрие логото)!
И тоа мора да pogramed од proffesional locksmith ! becuase тоа само може да работи 1 пат!
Фреквенција : 433 MHZ
Копче : 3 копчето
Transponder Чип : pcf7947
Тоа cann;т програмирани од orginal алатка за рено,треба да одат на професионален продавница !
ако одберете локација за подигнување на shippment,ве молиме да ги внимание :
ние ќе наплаќаат повеќе 30ако вашето место е оддалечен адреса. или вашата земја е Русија или Бразил и други Ameraica земја, ви благодариме !
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен Некои земји и APO/FPO)
2. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат.
Особено за време на сезона!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн .Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот.
Ве молиме да ја додадете нашата Али изразат продавница Линк до вашиот "Моите Омилени" листа ако Сака Нашите Предмети!
ние само ќе брод од страна на EMS или SGPOSt,ако cann;т го прифати donn;т понудата !

Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
QDTG
Функција:
Исклучете / Звук И Светло За Аларм
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Тип На Објект:
Далечински Контроли
Се вклопуваат во автомобил:
Reanult megane
Боја Име:
Црна
Копче За Итни Случаи:
Yes
Електронски /На Батеријата:
Yes
Копче:
3
R

Тие исто така купуваат со овој производ