.

.

полнети животни зелен крокодил кадифен играчки за 80см крокодил кукла фрли перница c7747

полнети животни зелен крокодил кадифен играчки за 80см крокодил кукла фрли перница c7747

DEN 720.00
DEN 1440.00
-50 %
Количина на стоки


ви благодариме за вашата шопинг !
21115235016
имаме пет големини , 80см, 100cm, 120cm, 150and 200cm
објектот е 80 см играчка , едно парче ,
ако сакате други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво, или можете да пребарувате други големини сакате со себе .
Превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
t746
Форма:
Животните
Животни:
крокодил
Тема:
Играчка
R

Тие исто така купуваат со овој производ