.

.

ЦРВЕНО Брз Splice заклучување конектор 22-18 AWG Wire Конектор KW-3 50pcs/многу

ЦРВЕНО Брз Splice заклучување конектор 22-18 AWG Wire Конектор KW-3 50pcs/многу

DEN 96.00
Количина на стоки


Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Гмм 2 БОЈА W(mm) L(mm) KW-3 20. Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. G 4-6mm 2 Жолта kw-6 - - 22-10 А.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,DHL,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.0 mm 2 Црвени KW-4 20. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.0-2,5 mm 2 Сина KW-5 20. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
Контактирајте со НАС
1.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. ДИМЕНЗИЈА A. Предмети се испраќаат од кина. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
ЦРВЕНО Брз Splice заклучување конектор 22-18 AWG Wire Конектор KW-3 50pcs/многу
Опис На Производот
ОБЈЕКТОТ.75 мм 2 Црвени
Безбедност изолатор допрете Лесно crimping со нормален алатка за Брзи инсталација без разголување жица работа
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.

Број На Модел На:
KW3,KW4,KW5 ,KW6
Материјал:
Бакар
Тип:
TNC
боја:
Црвена
А. В. Г:
22-18
Точка Бр.:
KW3
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ