.

.

бесплатен превозот 50pcs 7.3*5.8*2.6 cm гроздобер браун kraft хартија подарок пакување кутија,за еднократна употреба пакување, кутии за рачно изработени сапун

бесплатен превозот 50pcs 7.3*5.8*2.6 cm гроздобер браун kraft хартија подарок пакување кутија,за еднократна употреба пакување,

DEN 1011.00
DEN 1064.64
-5 %
Количина на стоки


Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Материјал : 350 kraft хартија
Количина : 50pcs
Големина на : 7.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.6 cm
Ве молиме имајте во предвид кутија испрати надвор од станот , без да се свитка
Оваа цел е за кутија само, ознаки, печат паста , slings не вклучувајќи ги во ред, ви благодарам!
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.7%
Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Шема:
Никој
Бренд Име:
DeeJey
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
GT-PP16010443
Повод:
БИЛО
R

Тие исто така купуваат со овој производ