.

.

5PCS 1 Канал 24V Реле Модул светилка Ниско ниво за SCM Домаќинство Апаратот Контрола

5PCS 1 Канал 24V Реле Модул светилка Ниско ниво за SCM Домаќинство Апаратот Контрола

DEN 145.00
DEN 172.32
-16 %
Количина на стоки


5 PCS 1 Канал 24 V Реле Модул светилка Ниско ниво за SCM Домаќинство Апаратот

Заштита На Функција:
Епоксидна
Број На Модел На:
1 Канал Реле Модул 24V
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
24V
Теорија:
--
Контакт Оптоварување:
-
R

Тие исто така купуваат со овој производ