.

.

LeJin Бебе Момчиња Облека Поставите Новороденче долна облека Носат Бебе Бебе Момче Облека во Пролет, Есен во Памук

LeJin Бебе Момчиња Облека Поставите Новороденче долна облека Носат Бебе Бебе Момче Облека во Пролет, Есен во Памук

DEN 600.00
Количина на стоки


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред вас се подготвени да ја напуштат негативни повратни информации. База на повеќе од 40 години искуство , ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи до нашите клиенти. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба и мечка такси превозот на предмети вратени. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Високо го цениме вашиот соработка!
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за тоа. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни такси, брокерски куќи такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа
Ние ќе ви вратат во рок од 15 дена откако ќе го добиете предмети за било каква причина.
Покрај тоа, ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
Услови за Продажба
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на инспекцискиот ефикасност на производот. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Опис : Le Jin Бебе Момчиња Облека Поставите Новороденче долна облека Носат Бебе Бебе Момче Облека во Пролет, Есен во 100% Памук
Сезона : Пролет;Есен;
Боја : Сива;Розова;Сина;
Материјал : 100% Памук;
Пакување : 1 Парче/Set во 1 Торба
Попуст : Ако купите повеќе од 2 парчиња(Поставува), ние ќе ви понудат попуст од 5%. Во нашата фабрика, ние се даде приоритет на квалитетот на производот, иновации и услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт со оставање онлајн порака. Нашата фабрика стана зрела претпријатие на интегриран Облека Производство, Ткаење и Печатење по многу години на развој.
Многу клиенти низ целиот свет доаѓаат за да ја посетите нашата фабрика и се договараат дополнително бизнис. Сите ткаенини се главно од 100% Памук, Плетени. Нашата компанија цели се задоволството на клиентите, пристапноста на нашиот бренд, создавање на препознатлив бренд идентитет и развој на глобалниот пазар.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е од исклучително значење . Нашиот производ категорија ги вклучува : Бебе Romper, Бебе Подарок Пакет, Бебе Сет, да се Облекува, Вреќа за Спиење, Спиење во Собата, Лигавче, Bernat, Децата Секојдневен Кошула, Децата Homewear, детска Облека, за Мажи & Жени е Плетени Homewear, Рекламира Носат, Рекреација Спортска Облека, Т-Маица, итн.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, Новородените
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Бебе Момчиња
Број На Модел На:
10306
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал Состав:
Памук
Сезоната:
Пролетта;Есен;
боја:
сива
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ