.

.

4x 178 XL 178XL Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена За HP 178 178XL DeskJet 5510 5515 6510 B109a B109n B110a B210b B209a B210a

4x 178 XL 178XL Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена За HP 178 178XL DeskJet 5510 5515 6510 B109a B109n B110a B210b B209a B210a

DEN 504.00
DEN 592.32
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP178 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Фото црна /Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 24ml Фото црна /Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
178 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
178 XL C
Синозелена
1
15ml
178 XL M
Магента
1
15ml
178 XL Y
ЖОЛТА
1
15ml
178 XL Б.К ЦРНА 1 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата : Desk Jet 3070 A мастило касети Desk Jet 3520 e-Сите-во-Едно мастило касети Officejet 4610 Сите-во-Едно мастило касети Officejet 4620 e-Сите-во-Едно мастило касети Officejet 4622 e-Сите-во-Едно мастило касети Photosmart 5510 мастило касети Photosmart 5510 e-Сите-во-Едно мастило касети Photosmart 5515 мастило касети Photosmart 5520 e-Сите-во-Едно мастило касети Photosmart 5524 мастило касети Photosmart 6510 e-Сите-во-Едно мастило касети Photosmart 6520 e-Сите-во-Еден мастило касети Photosmart 7510 e-Сите-во-Едно мастило касети Photosmart 7520 e-Сите-во-Едно мастило касети Photo Smart Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B109a Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B109c Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B109d Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B109f специјално Издание мастило касети Photosmart B109n Безжична мастило касети Photosmart B109q Безжична мастило касети Photosmart B110a Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B110c Безжична e-Сите-Во-Еден мастило касети Photosmart B110d Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B110e Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart B8550 мастило касети Photosmart B8553 мастило касети Photosmart C5380 мастило касети Photosmart C5383 мастило касети Photosmart C5390 мастило касети Photosmart C6300 мастило касети Photosmart C6380 мастило касети Photosmart CN245 B Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart D5460 мастило касети Photosmart D7560 мастило касети Photosmart e Station мастило касети Photo Smart Плус Сите-Во-Еден мастило касети Photosmart Плус B209 мастило касети Photo Smart Плус B209a мастило касети Photo Smart Плус B209b мастило касети Photo Smart Плус B209c мастило касети Photo Smart Plus e Сите-Во-Едно b210 мастило касети Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210a мастило касети Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210b мастило касети Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210c мастило касети Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210e мастило касети Photosmart Премиум Сите-Во-Еден мастило касети Photosmart Премиум C309 мастило касети Photosmart Премиум C309g мастило касети Photosmart Премиум C309h мастило касети Photosmart Премиум C309n мастило касети Photosmart Премиум C310 мастило касети Photosmart Премиум e-Сите-Во-Едно мастило касети Photosmart Премиум e-Сите-Во-Едно C310a мастило касети Photosmart Премиум Факс мастило касети Photosmart Премиум Факс C309a мастило касети Photosmart Премиум Факс C309c мастило касети Photosmart Премиум Факс e-Сите-Во-Едно C410b мастило касети, Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ