.

.

Децата симпатична DIY chiffon симпатична цвет еластична бебе hairband за бебе лак headband коса додатоци

Децата симпатична DIY chiffon симпатична цвет еластична бебе hairband за бебе лак headband коса додатоци

DEN 507.00
DEN 576.00
-12 %
Количина на стоки


[Description]
трговија на големо бебе мода еластична бенд
u може да забелешка на бои кога се одржи на цел
или ние ќе се меша дизајн
Превозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL/ФЕДЕКС ДОГОВОР!
4)КИНА ПОСТ воздухопловната®istered за под цел.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена Тоа обично трае 7-30 работни денови за испорака.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Трговија на големо и на Мало со модата Партија камења пеперутка hairband косата додаток headband 12pcs/многу US$ 25.00 /многу
12 парчиња / многу
Трговија на големо и Мало мода бохемски Лен шарени бисери и скапоцени камења еластична hairband headband12pcs/многу US$ 25.00 /многу
12 парчиња / многу
Трговија на големо и Мало Озборувања Девојка флуоресценција плетенка Еластична hairband headband косата додаток избрани бои 12pcs/многу US$ 19.00 /многу
12 парчиња / многу
Трговија на големо и Мало мода цвет лак круна форми hairclip дизајни избрани коса додатоци 12pcs/многу US$ 21.00 /многу
12 парчиња / многу
Трговија на големо и на Мало со модата Партија мачка дизајн бисер декорација hairband косата додаток headband 0.5 cm 12pcs/многу US$ 4.50 /парче
Трговија на големо мода широк hairband со леопард дизајн со убава лак headband hairband косата додаток ширина 5cm 12pcs/многу US$ 26.00 /многу
12 парчиња / многу
Трговија на големо и Мало мода бохемски ткаенина плетенка цвет со зајакот ушите еластична hairband headband коса додатоци US$ 16.00 /многу
6 парчиња / многу
Трговија на големо и Мало мода freeshipping куче коска шарени камења клип боја избрани 36pc/многу US$ 18.00 /многу
36 парчиња / многу

Пол:
Девојки
Материјал:
Бамбус Влакна,Faux Крзно,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
160501
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Б Нашата Мода
hairband:
chiffon headband
Големина:
40cm headwear
Материјал:
еластичен
Боја:
црна морнарица сребро.
Шема:
симпатична hairband
Пол:
Женски
ОДГОВАРА ЗА:
Жените и Девојка
R

Тие исто така купуваат со овој производ