.

.

Пикасо автентични француски ликовна уметност, галерии и специјални студент финансиски calligraphy calligraphy пенкало, бесплатен превозот

Пикасо автентични француски ликовна уметност, галерии и специјални студент финансиски calligraphy calligraphy пенкало, бесплатен

DEN 816.00
DEN 960.00
-15 %
Количина на стоки

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбие пратки.
Ние постојано додавање на нови производи во нашата продавница, па ве молиме да дојдете и посетете не секогаш!
Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне. Ние, исто така, акции целосна палета на резервни делови. Можете да изберете било која најзгодно за вас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Сепак, купувачите треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ви благодарам многу
Професионални Канцелариски Снабдувач , Добредојдовте на големо !
Aliexpress е добра трговија плитка, ние го зголемиме нашето работење тука и да го зголемиме нашиот углед за одлични услуги на клиентите, која е изградена над 10 години на тргување со обезбедување на голема вредност и поддршка до сите наши клиенти во Ebay. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Со десетици илјади производи предаден, ќе се разбере она што е важно за вас, купувачот.
Се враќа :
Ние го правиме или најдобро е да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Плаќање :
Ние ги прифати сите методи за плаќање на availabel Aliexpress. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Ние секогаш ќе бараме најдобар квалитет на производи, која е причината зошто ние може да се самоуверено стои со нашето ветување на " чиста квалитет, чист дизајн. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
детали за производот
Нашата цел : Да се обезбеди 100% задоволство!
Ве молиме испратете e-mail на нас ако имате било какви загриженост за пред продажба и по продажба, нашата служба за корисници се секогаш тука да ви даде задоволувачки одговор. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако retrun или враќање е можно
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, тие byer ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Сите предмети се проверуваат, за време на производството и пред да пакување.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ние ќе го испрати во рок од 1 работен ден откако вашата уплата е завршен.

боја:
бела, жолта, црвена, црна
Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
Финансии
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
009
R

Тие исто така купуваат со овој производ