.

.

16*24cm обичен џеб, 100 парчиња vaccum кеси - Сите јасно пластика пошта простор снимени, складирање на храна vaccum вреќа топлина запечатува

16*24cm обичен џеб, 100 парчиња vaccum кеси - Сите јасно пластика пошта простор снимени, складирање на храна vaccum вреќа топлина

DEN 290.40
Количина на стоки

Вакуумско пакување кеси
Спецификација : Да вакуум,Топлина печат,Лесно да се солза
Дебелина : 0.08 mm еден, двострано 0.16 mm
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Стил : Три работ запечатување (1 CM)
Големина : 16x24cm (Ширина x Должина)
Број : 100 / многу (Не посебно )
Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјали.
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!

Број На Модел На:
vaccum спаси
Бренд Име:
NISONAL
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.16 mm(двојно-страни)
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ соединение
Бизнис употреба:
Чај,Месо,ореви, овошје ... итн. храна за пакување
торба стил:
Три-страни запечатување, Врвот отворен,Солза Рецка
Запечатување meghod:
ТОПЛИНА ПЕЧАТ
Торба име:
сите јасно МИЛЕНИЧЕ Vaccum пластични торбичка
боја:
Транспарентна
Понудата:
Во акции на мало или големо
Функција:
Вода / мирис доказ
Спецификација:
16x24cm(6.3 x 945)
R

Тие исто така купуваат со овој производ