.

.

2 Црна T2991 T2991XL T299XL1 T299 T29 29 Мастило Кертриџ Замена За Epson 29XL Изразување Дома XP235 XP332 XP335 XP432 XP435

2 Црна T2991 T2991XL T299XL1 T299 T29 29 Мастило Кертриџ Замена За Epson 29XL Изразување Дома XP235 XP332 XP335 XP432 XP435

DEN 565.92
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Epson T2991 - T2994 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T2991 T2992 T2993 T2994
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T2991
Црна
2
15ml
T2992
Синозелена
0
15ml
T2993
Магента
0
15ml
T2994
Жолта
0
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата : Изразување XP Home-235/XP-332/XP-435 XP HOME-335/XP-432 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ