.

.

трговија на големо Паун Пердув Headband Свадба, Роденден Фото Проп Hairbow Новородено Бебе Бебе Дете Девојка Коса Додатоци 240pcs

трговија на големо Паун Пердув Headband Свадба, Роденден Фото Проп Hairbow Новородено Бебе Бебе Дете Девојка Коса Додатоци 240pcs

DEN 13271.00
DEN 14745.60
-10 %
Количина на стоки


Опашот На Пердув Headband Свадба, Роденден Фото Проп Hairbow Новородено Бебе Бебе Дете Девојка Коса, Лак
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
headband големина : 15inch
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : покаже како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Акрилик,Памук
Број На Модел На:
Headbands
Име:
пердув headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Материјал:
Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ