.

.

18 светла големи кристалните лустери модерна кристал лустерот двоен слој лустерот Викторија & Современа Лустери

18 светла големи кристалните лустери модерна кристал лустерот двоен слој лустерот Викторија & Современа Лустери

DEN 14742.00
DEN 18427.20
-20 %
Количина на стоки


започнете
крајот
18 светла големи кристалните лустери модерна кристал лустерот двоен слој лустерот Викторија & Современа Лустери
Број на светилки : 18 светла
Големина : Diamter 104cm(37.5 инчи) *H 86cm (33.85 инчи)
Боја : conigic
K9 кристално
детали за производот
Компанијата воведе :
Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;
Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериорен
гаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.
Превозот :
Нормално сите стоки ќе брод во рок од 1-7 дена, ако имаат акции.
некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на
7-15days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три бои
може да изберете .
Плаќање
Ние прифаќаме Т/T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натаму
Aftersell услуга
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред да
остави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте
задоволство.

Тип На Објект:
Лустери
Карактеристики:
големи
Напон:
220V
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3
Бренд Име:
AL.HaffaR
Број На Модел На:
l18906
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Mersyside услуга:
mersyside купувачи , кражбата врата до врата
Материјал:
Кристално Стакло Камен
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Осветлување Област:
15-30 метри Квадратни
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба
Wattage:
25
R

Тие исто така купуваат со овој производ