.

.

Нови Австриската Кристал Капка Срцето на Океанот Кристално Стакло Жените Ѓердан Накит

Нови Австриската Кристал Капка Срцето на Океанот Кристално Стакло Жените Ѓердан Накит

DEN 720.00
Количина на стоки


Карактеристики
Синџир Должина : 42cm
Pendant Мерка : 20mm од 15mm прибл
Бои : Сино/ Зелено/Топла Розова
Врвен Квалитет Gurantee
Фото
За Плаќање & Превозот
Ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може, откако исплата потврди од страна на али-експрес систем, ние ќе брод надвор outr стоки во рамките 48 Hours.
Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина/HK Пост Воздух Mail , & DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex Експрес
Објектот ќе биде испратен во најмногу 48 часа откако исплата потврди. Кина Пост Воздух Mail & Хонг Конг Пост Воздух Mail : Ние нудиме сите купувачи Бесплатен Превозот од Кина или Хонг Конг Пост Воздух Mail , но, обично тоа треба цела 2-4 недели , па ако сакате да се добие елемент, кој ќе победи итно, ние ве советуваме да изберете DHL, UPS-от, ЕМС... Експрес испорака (DHL, EMS, UPS-от, Fed EX) : Обично тоа ќе трае 3-7 дена, но овој вид на превозот не е бесплатно, и се Изразуваат трошоците се менува од време на време, значи, ако сакате да го користите DHL или други Express, ве молиме контактирајте не за цена прво.
Повратни Информации Политика :
Ние сме посветени да ви нудиме Врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да ја напушти која и негативни повратни информации ,ви Благодарам многу!
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот што го сретна, и тоа нема да ве изневерам.
Политика На Враќање
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Обично ние нудиме замени предметот или да ви даде целосна наплата, ако некој објект што треба да се вратат поради нашите грешки, тогаш ние сме среќни да плаќаат поштарина. Затоа ве молам дозволете ми да знам пред да замине било негативни повратни информации, ви благодарам многу!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45CM
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
54
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Главниот Камен:
Акрилик
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ