.

.

USD EUR CAD Готовина во Светот Валута Детектор Бил УВ Контра LED Дисплеј 110V/220V

USD EUR CAD Готовина во Светот Валута Детектор Бил УВ Контра LED Дисплеј 110V/220V

DEN 6554.00
DEN 6972.48
-6 %
Количина на стоки

110 V/220 V Бил Counter
Функција :
Автоматско откривање со УЛТРАВИОЛЕТОВО (ув) а пребројување
Погоден за повеќето валути во светот, како што се МОЖЕ да ЕВРА и MEX
Автоматизирање на почеток, престанете и расчистување
Со дозиране, додавање и самоиспитување функции
Автоматско половина забелешка откривање

Број На Модел На:
002
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CHEONET
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ