.

.

Шангај Приказна 2017 топла продажба Танг Костим свила кошула Традиционален Кинески сатен кошула mens Танг одговараат на мандарински јака кошула M2065

Шангај Приказна 2017 топла продажба Танг Костим свила кошула Традиционален Кинески сатен кошула mens Танг одговараат на мандарински

DEN 727.00
DEN 1102.08
-34 %
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Материјал:
Свила,Rayon
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
M2065
Бренд Име:
шангај приказна
R

Тие исто така купуваат со овој производ