.

.

JFLO 35x50 Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline тенкови синџир кабел за заштита на синџир Бесплатен превозот

JFLO 35x50 Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline тенкови синџир кабел за заштита на

DEN 2539.00
DEN 2821.44
-10 %
Количина на стоки

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. во towline по отворањето на поклопецот. и стандардно радиус на свиткување е R75. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работат со вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. се препорачува да се користи сепаратори. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). 4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно. Висока-брзина, или во висока фреквенција операција, да се обиде да направи жици за разлика од едни на други на ниво, не го прават тоа меѓусебно се наредени повеќе време во кабелот, цевки, цевки, итн. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката. игра влеча и заштита. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации. Користете towline должина = R + 0. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Број На Модел На:
JF-35x50
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
35*50mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
46*70mm
Теренот:
25mm
Радиус На Свиткување:
R75/R100
Отворен режим:
Отворен од двете страни
Заеднички дупка теренот:
A=62
Тип:
Висока-брзина на исклучување
Материјал:
PA66
Примена:
печатење, робот манипулатор, како што се високо-брзински спортски опрема
Големината На Порите :
5.8 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ