.

.

1 Метар JFLO 10x30x1000mm Мост Надвор Отварање на Пластични Влечете Синџир Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Со Конектори Бесплатен превозот

1 Метар JFLO 10x30x1000mm Мост Надвор Отварање на Пластични Влечете Синџир Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Со Конектори

DEN 725.00
DEN 805.44
-10 %
Количина на стоки


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно . (Освен некои земји и APO/FPO) 2). Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот. Ние само брод да се потврди цел адреси. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување. Висока-брзина, или во висока фреквенција операција, да се обиде да направи жици за разлика од едни на други на ниво, не го прават тоа меѓусебно се наредени повеќе време во кабелот, цевки, цевки, итн. Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби.има замена. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
JFLO 10x30 Мост Надвор отворање тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозот
Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). игра влеча и заштита. 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. се препорачува да се користи сепаратори. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење.Ако за било која причина не сте задоволни од вашето купување. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Ние во голема мера го ценат, ако ни даде postive повратни информации со 5 ѕвезди и ние, исто така, ќе го стори истото за вас .

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
JF-10X30
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
10*30мм
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
15*38mm
Теренот:
16.7 mm
Радиус На Свиткување:
R18/R28
Отворен режим:
Надвор отворање
Заеднички режим:
ТИП D
Заеднички дупка теренот:
A=22mm
Тип:
Мост
Материјал:
PA66
Големината На Порите :
3.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ