.

.

JFLO 45x100 Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline / влечете синџир / резервоарот синџир / кабел за заштита на синџирот

JFLO 45x100 Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline / влечете синџир / резервоарот синџир

DEN 2646.00
DEN 2939.52
-10 %
Количина на стоки

Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина. и стандардно радиус на свиткување е R75. се препорачува да се користи сепаратори. 4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. во towline по отворањето на поклопецот. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Широк : Изберете подебели некои кабли, цевки, цевки, водоводните цевки, со својот надворешен дијаметар и како towline широк референца, и ќе остане најмалку 10% од ширината на просторот. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.има замена., може да се движат слободно во радијална насока на towline не произведуваат тензии. Ние само брод да се потврди цел адреси. Купувачот е одговорен за сите превозот цена.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. игра влеча и заштита.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас да се. Без descr и продавачи потсетам 12 часа без одговор, пратката ќе биде извршено според стандардната спецификација. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.5 R + мозочен удар / 2 По виткање towline вкупно height = 2 R + надворешни висока Towline место принципи : Треба да замине од 15% на останатите простор за вграден кабел, цевки, итн.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Број На Модел На:
JF-45x100
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
45*100mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
56*120mm
Теренот:
30мм
Радиус На Свиткување:
R75/R100
Отворен режим:
Отворен од двете страни
Заеднички дупка теренот:
A=114
Тип:
Висока-брзина на исклучување
Материјал:
PA66
Примена:
печатење, робот манипулатор, како што се високо-брзински спортски опрема
R

Тие исто така купуваат со овој производ