.

.

Детали за HDMI влез LCD контролер одбор+7inch 800x480 EJ070NA-03A /AT070TN93lcd за Малина Пи

Детали за HDMI влез LCD контролер одбор+7inch 800x480 EJ070NA-03A /AT070TN93lcd за Малина Пи

DEN 2304.00
Количина на стоки


Опис :
1.Напојување(5 V) 2.HDMI (Вер 1.2) 3.Тастатура 4.Refresh фирмверот 5.TTL Сигнал 50 Pin 6.Осветлување
Пакет содржина :
1× HDMI влез Lcd Контролер Одбор VS-TY50-V2
Напојување : 5 V Поддршка на USB напојување со струја.
Компатибилен со Малина Пи
1× 7inch 800x480 AT070 TN93 V. 2 Lcd панел (Дебелина 3мм)
1× Тастатура со Жица

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри
Бренд Име:
VSLCDISPLAY
R

Тие исто така купуваат со овој производ