.

.

JFLO S25x77 1Meter Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир Бесплатен превозот

JFLO S25x77 1Meter Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир

DEN 2266.00
DEN 2517.60
-10 %
Количина на стоки

2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас да се. Широк : Изберете подебели некои кабли, цевки, цевки, водоводните цевки, со својот надворешен дијаметар и како towline широк референца, и ќе остане најмалку 10% од ширината на просторот.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Висока-брзина, или во висока фреквенција операција, да се обиде да направи жици за разлика од едни на други на ниво, не го прават тоа меѓусебно се наредени повеќе време во кабелот, цевки, цевки, итн. и стандардно радиус на свиткување е R55.има замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. во towline по отворањето на поклопецот. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
JFLO S25x77 Голема брзина го исклучите Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозот
Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн. ИЛИ, можете да изберете да. Без descr и продавачи потсетам 12 часа без одговор, пратката ќе биде извршено според стандардната спецификација.Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок. Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. 4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно. (Освен некои земји и APO/FPO) 2). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Број На Модел На:
JF-S25x77
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
25*77mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
35*94mm
Теренот:
22mm
Радиус На Свиткување:
R55/R75/R100
Отворен режим:
Отворен од двете страни
Заеднички дупка теренот:
Б=87mm
Тип:
Висока-брзина на исклучување
Материјал:
PA66
Големината На Порите :
6mm
Примена:
печатење, робот манипулатор, како што се високо-брзински спортски опрема
R

Тие исто така купуваат со овој производ