.

.

JFLO 15x20 Towline 1M 100cm 40 Пластични влечете синџир Кабелот, повлечете синџир Жица Превозникот со конектор за CNC Рутер Машина Алатки

JFLO 15x20 Towline 1M 100cm 40 Пластични влечете синџир Кабелот, повлечете синџир Жица Превозникот со конектор за CNC Рутер Машина

DEN 604.00
DEN 671.04
-10 %
Количина на стоки

Широк : Изберете подебели некои кабли, цевки, цевки, водоводните цевки, со својот надворешен дијаметар и како towline широк референца, и ќе остане најмалку 10% од ширината на просторот. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката.5 R + мозочен удар / 2 По виткање towline вкупно height = 2 R + надворешни висока Towline место принципи : Треба да замине од 15% на останатите простор за вграден кабел, цевки, итн.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење. Висока-брзина, или во висока фреквенција операција, да се обиде да направи жици за разлика од едни на други на ниво, не го прават тоа меѓусебно се наредени повеќе време во кабелот, цевки, цевки, итн.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Towline избор на главните параметри : Во висока : Одберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7).
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.има замена. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. и стандардно радиус на свиткување е R28. ИЛИ, можете да изберете да. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба. игра влеча и заштита. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
JFLO 15x20 Полу затворени Внатре отворање тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозот
Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
JF-15X20
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
15*20mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
20*30мм
Теренот:
20mm
Радиус На Свиткување:
28/38
Отворен режим:
Внатре отворање
Заеднички режим:
Некој тип
Заеднички дупка теренот:
A=8
Тип:
Полу затворени
Материјал:
PA66
Големината На Порите :
3.2 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ