.

.

JFLO 25x57 Мост Отворен од двете страни Пластични влечете синџир Кабелот, повлечете синџир Жица Превозникот со конектор за CNC Рутер Freeshipping

JFLO 25x57 Мост Отворен од двете страни Пластични влечете синџир Кабелот, повлечете синџир Жица Превозникот со конектор за CNC

DEN 1442.00
DEN 1602.72
-10 %
Количина на стоки

има замена. 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. се препорачува да се користи сепаратори. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа.5 R + мозочен удар / 2 По виткање towline вкупно height = 2 R + надворешни висока Towline место принципи : Треба да замине од 15% на останатите простор за вграден кабел, цевки, итн. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас да се. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
JFLO 25x57 Мост Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозот
Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. Towline избор на главните параметри : Во висока : Одберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации. 4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
JF-25X57
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
25*57mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
35*71mm
Теренот:
46mm
Радиус На Свиткување:
40/55/75/100/125/150/175/190/200/250
Отворен режим:
Отворен од двете страни
Заеднички дупка теренот:
45
Тип:
Мост
Материјал:
PA66
Други спецификации факултативна:
25x25,25x57,25x38,25x77
Големината На Порите :
6x10.2mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ