.

.

Ffc флексибилен кабел fpc приклучок конектор 1.25 mm 14p plug-in двојно 260 висока температура

Ffc флексибилен кабел fpc приклучок конектор 1.25 mm 14p plug-in двојно 260 висока температура

DEN 480.00
Количина на стоки

детали за производот

Број На Модел На:
Ffc флексибилен кабел
R

Тие исто така купуваат со овој производ