.

.

JFLO Towline 18x25mm 1M 100cm 40 Пластични Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Кабел Превозникот Синџир Со Поврзете CNC Рутер Машина

JFLO Towline 18x25mm 1M 100cm 40 Пластични Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Кабел Превозникот Синџир Со Поврзете CNC

DEN 839.00
DEN 932.16
-10 %
Количина на стоки

Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да стигнат до. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.има замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк.
JFLO 18x25 Мост Не отворање тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозот
Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. Towline избор на главните параметри : Во висока : Одберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина. Поголем дијаметар разликата помеѓу жица треба да бидат поставени одделно, тежина дистрибуција, ако е потребно, да бидат одделени со поделба на состојба.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). и стандардно радиус на свиткување е R38. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. ИЛИ, можете да изберете да.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
JF-18X25
Бренд Име:
ONEBSTR
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
18*25mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
23*36mm
Теренот:
30.5 mm
Радиус На Свиткување:
R38/R48/R75/R100
Отворен режим:
не отворање
Заеднички режим:
Б тип
Заеднички дупка теренот:
A=14.5 мм
Тип:
Мост
Материјал:
PA66
Големината На Порите :
5.2X7.2mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ