.

.

shhworldsea 2/10/50/100sets Автомобил Авто Камион DJ1914 12 Volt DC 12v 40A 5 PIN Водоотпорен Реле Штекер SPDT 5Pin со реле приклучок

shhworldsea 2/10/50/100sets Автомобил Авто Камион DJ1914 12 Volt DC 12v 40A 5 PIN Водоотпорен Реле Штекер SPDT 5Pin со реле приклучок

DEN 395.00
DEN 541.44
-27 %
Количина на стоки


shhworldsea 2/10/50/100sets Во парк Автомобил Авто Камион DJ1914 12 Volt DC 12v 40 A 5 PIN Водоотпорен Реле & Грло SPDT 5 Pin со реле приклучок
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

740i-Година:
До 2015
Име На Модел:
12V 40A 5PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ & ГРЛО
Тип На Објект:
Автомобил Релеи
Специјални Функции:
12V 40A 5PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ & ГРЛО
Бренд Име:
shhworldsea
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017
Објектот Тежина:
0.5kg
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
740i
Материјал Тип:
12V 40A 5PIN АВТОМОБИЛ РЕЛЕ & ГРЛО
Примена:
Автомобилската
Автомобил Производител:
Buick
Тип На Објект:
Сензори
R

Тие исто така купуваат со овој производ