.

.

4 Pk 564 XL 564XL Мастило Касети Замена За HP HP564 HP564XL Photosmart B110 C309A C309G b109 B209 C310 C410 инк-џет Печатач

4 Pk 564 XL 564XL Мастило Касети Замена За HP HP564 HP564XL Photosmart B110 C309A C309G b109 B209 C310 C410 инк-џет Печатач

DEN 510.00
DEN 599.52
-15 %
Количина на стоки


Мастило за јачина :
Црна 25 ml Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
564 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел. :
За HP 564 XL мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Модел Бр.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
564 XL
Црна
1
25ml
564 XL
Синозелена
1
15ml
564 XL
Магента
1
15ml
564 XL
Жолта
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата :
Desk Jet 3070 A мастило касети
Desk Jet 3520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Officejet 4610 Сите-во-Едно мастило касети
Officejet 4620 e-Сите-во-Едно мастило касети
Officejet 4622 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 5510 мастило касети
Photosmart 5510 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 5515 мастило касети
Photosmart 5520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 5524 мастило касети
Photosmart 6510 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 6520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 7510 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 7520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photo Smart Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109a Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109c Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109d Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109f специјално Издание мастило касети
Photosmart B109n Безжична мастило касети
Photosmart B109q Безжична мастило касети
Photosmart B110a Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B110c Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B110d Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B110e Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B8550 мастило касети
Photosmart B8553 мастило касети
Photosmart C5380 мастило касети
Photosmart C5383 мастило касети
Photosmart C5390 мастило касети
Photosmart C6300 мастило касети
Photosmart C6380 мастило касети
Photosmart CN245 B Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart D5460 мастило касети
Photosmart D7560 мастило касети
Photosmart e Station мастило касети
Photo Smart Плус Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart Плус B209 мастило касети
Photo Smart Плус B209a мастило касети
Photo Smart Плус B209b мастило касети
Photo Smart Плус B209c мастило касети
Photo Smart Plus e Сите-Во-Едно b210 мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210a мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210b мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210c мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210e мастило касети
Photosmart Премиум Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart Премиум C309 мастило касети
Photosmart Премиум C309g мастило касети
Photosmart Премиум C309h мастило касети
Photosmart Премиум C309n мастило касети
Photosmart Премиум C310 мастило касети
Photosmart Премиум e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart Премиум e-Сите-Во-Едно C310a мастило касети
Photosmart Премиум Факс мастило касети
Photosmart Премиум Факс C309a мастило касети
Photosmart Премиум Факс C309c мастило касети
Photosmart Премиум Факс e-Сите-Во-Едно C410b мастило касети, Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ