.

.

JFLO 10x20mm Towline 1M 100cm 40 Пластични Влечете Синџир Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Со Конектор за CNC Рутер Машина Алатки

JFLO 10x20mm Towline 1M 100cm 40 Пластични Влечете Синџир Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот Со Конектор за CNC Рутер

DEN 582.00
DEN 647.04
-10 %
Количина на стоки

Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување.Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе од 10 проценти од просторот. и стандардно радиус на свиткување е R18. Висока-брзина, или во висока фреквенција операција, да се обиде да направи жици за разлика од едни на други на ниво, не го прават тоа меѓусебно се наредени повеќе време во кабелот, цевки, цевки, итн. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да стигнат до. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.има замена. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации. Без descr и продавачи потсетам 12 часа без одговор, пратката ќе биде извршено според стандардната спецификација. Купувачот е одговорен за сите превозот цена.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. се препорачува да се користи сепаратори. 3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта.

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Број На Модел На:
JF-10X20
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
10*20mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
15.5*28mm
Теренот:
20mm
Радиус На Свиткување:
R18/R28
Отворен режим:
не отворање
Заеднички режим:
Некој тип
Заеднички дупка теренот:
A=10мм
Тип:
Мост
Материјал:
PA66
Големината На Порите :
4x7mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ