.

.

Пинк Бела CZ Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 S0108

Пинк Бела CZ Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 S0108

DEN 468.00
DEN 767.52
-39 %
Количина на стоки


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главниот Розова Боја & Бела Тежина 22 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Постави Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Метална боја:
САД Прстен Големина 6, САД Прстен Големина 7, САД Прстен Size 8, САД Прстен Големина 9, САД Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
S0108
Бренд Име:
SilverWar
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Капка Вода
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен, Обетки, Pendant, Ѓердан Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Главниот Камен:
топаз
Главната боја:
Пинк & Бело
Метал:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Метал Печат:
999,парична Казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ