.

.

4 x T2001 T200 T2001XL T200XL T200XL1 Мастило Кертриџ Замена За Epson Изразување XP200 XP210 XP300 XP310 XP400 XP410 Печатач

4 x T2001 T200 T2001XL T200XL T200XL1 Мастило Кертриџ Замена За Epson Изразување XP200 XP210 XP300 XP310 XP400 XP410 Печатач

DEN 449.00
DEN 528.00
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Epson T2001/T200 XL1 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T2001/T200 XL1
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T2001
Црна
1
15ml
T2002
Синозелена
1
15ml
T2003
Магента
1
15ml
T2004
Жолта
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата : Изразување XP Home-200 XP-300 XP-310 XP-400 XP-410 работна Сила WF-2520 WF-2530 WF-2540 MX772 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ