.

.

Кларинет Прибор За Музички Кларинет Полињата За Одделение Ниво За Buffay B16 Игра Две Цевки / Сребрен Клуч За Производ За Обезбедување На Квалитетот

Кларинет Прибор За Музички Кларинет Полињата За Одделение Ниво За Buffay B16 Игра Две Цевки / Сребрен Клуч За Производ За Обезбедување

DEN 23952.00
Количина на стоки


започнете Цена : $99.68 Цена : $299.00 Цена : $300.00 Цена : $433.88 Цена : $76.63 Цена : $292.00
крајот
Кларинет две цевки / сребрена на звук / копче за обезбедување на квалитет на производот

Тон:
Паѓа Мелодија Б
Клучни материјал:
сребро позлатен
Површината Материјал:
Никел позлатен
Број на Копчиња:
17
Број На Модел На:
510
Тело Материјал:
Абонос
R

Тие исто така купуваат со овој производ