.

.

800mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

800mm HIWIN EGR20 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1704.00
Количина на стоки

Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Како имаме долгорочна соработка на логистика . По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.

Водич Ширина или Дијаметар:
20
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR20
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ