.

.

7 инчен TFT LCD монитор со HDMI/BNC/VGA/AV/USB

7 инчен TFT LCD монитор со HDMI/BNC/VGA/AV/USB

DEN 5280.00
Количина на стоки


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 7 M5-Дисплеј со Големина Од 7 Инчи Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*600 Екран Од 7 Инчи допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 400 : 1 Интерфејс HDMI/BNC/VGA/AV/USB Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
8M5-A
Тип:
Индустриски Следење
Големина На Дисплеј :
7 инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*600
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
HDMI/BNC/VGA/AV/USB
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
R

Тие исто така купуваат со овој производ