.

.

Ahcell 1200kg капацитет SP60 Супер Тешки Топката трансфер единица SP-60 пренос на маса Евра тип топката имајќи рициново ролери единица

Ahcell 1200kg капацитет SP60 Супер Тешки Топката трансфер единица SP-60 пренос на маса Евра тип топката имајќи рициново ролери

DEN 1591.68
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$3.75 /5pcs
$1.7 /peice
$3.09 /peice
$0.92 /peice
$3.75 /4pcs
$3.69 /4pcs
$3.88 /пар
wy-приклучок-крај
800kg / 1200kg капацитет Тешки Топката трансфер единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Број На Модел На:
SP60
Главната Топката Големина:
76mm
Препорачан капацитет вчитување:
800kgs, 0.8 тон
Max. вчитување капацитет:
1200kgs, 1,2 тон
R

Тие исто така купуваат со овој производ