.

.

Мода за Мажи Црна/Gold/Сребрена 3D Кралот Лав, Тигар Ретро Кожа Ранец Занитвам СТП Кожа Патување Назад Пак Торба Панк Машки Лаптоп

Мода за Мажи Црна/Gold/Сребрена 3D Кралот Лав, Тигар Ретро Кожа Ранец Занитвам СТП Кожа Патување Назад Пак Торба Панк Машки Лаптоп

DEN 2827.00
DEN 2976.00
-5 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Гроздобер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Никој
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
GNE 3155
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
steelsir
Капацитет:
20-35 Литарски
Обвивка Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Занитвам
Ранци Тип:
Softback
Тип На Објект:
РАНЕЦ
Материјал Состав:
PU
Стил:
Рок
Повод:
Повик
Декорација:
Занитвам
R

Тие исто така купуваат со овој производ