.

.

220 дизајни 100pcs / многу големи Димензии Винил Ѕид Decal Налепници за промет на Големо ,бесплатен превозот vie ЕМС UPS-от

220 дизајни 100pcs / многу големи Димензии Винил Ѕид Decal Налепници за промет на Големо ,бесплатен превозот vie ЕМС UPS-от

DEN 14438.00
DEN 15360.00
-6 %
Количина на стоки


Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
Ѕидот Налепници
Тема:
Знаци
Бренд Име:
Duknow
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Тема:
винил ѕид налепници
Цели:
дома ѕид decal
Стил:
ѕидот цитати
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Се препорачува простори:
дневна соба/детска соба/спалната соба
Материјал:
Отстранлив Леплива Винил
Големина:
23.6x17.7(Sheet Size
Заврши Големина:
igger од лист големина (повеќето дизајн)
is_customized:
yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ