.

.

22pcs грешка слободни за BMW F10 528i 528i 535i 535i xdrive 550i 550i М5 LED светилка Внатрешни работи мапата купола Светлина Комплет Пакетот (2011+)

22pcs грешка слободни за BMW F10 528i 528i 535i 535i xdrive 550i 550i М5 LED светилка Внатрешни работи мапата купола Светлина

DEN 1631.52
Количина на стоки


Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Ние само го користите врвен квалитет на led. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Овој комплет се вклопува : 5 серија F10 : 520i, 528i,530i, 528i x Drive,535i,535i x Drive,550i,550i x Drive,M5 (2011-2016)
ZOOMSEEZ е бренд на zsled Optoelectronic ко.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Оваа ZOOMSEEZ LED внатрешни работи за полнење за (2011-2014) bmw 5series F10 вклучува 22 PC led светилки.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Овој Комплет ifantastic замена за сите внатрешни светла ви треба за вашиот автомобил.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас.

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
5 Серија F10
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
ZOOMSEEZ мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
F10 Led внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
R

Тие исто така купуваат со овој производ