.

.

Нови Бесплатни брод!!! 50sets/многу 12mm*3мм(отворање) стакло свет меур со цвет капа поставите DIY Стаклено шише шишенцето pendant

Нови Бесплатни брод!!! 50sets/многу 12mm*3мм(отворање) стакло свет меур со цвет капа поставите DIY Стаклено шише шишенцето pendant

DEN 911.52
Количина на стоки


Овој DIY стакло свет има две стилови, еден е од СТАКЛО и GALSS Б. СТАКЛО НА квалитет е подобар, А е handblown, и пренос на светлината и дебелината е подобро.СТАКЛО Б е машина за производство, релативната осветленост и дебелина малку.Но, не влијае на користењето.Можете да изберете во зависност од потребите на вашето купување.Се што проблемот може да ме контактирате во секое време.
Накит шоу
Слободен брод!!! 20mm Половина Стаклена купола & 20mm Празен База Поставите DIY Стакло свет шише Pendant стаклено шише Накит наоди US$ 20.99 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! 25мм Половина купола Стаклено шише & 25мм Празен База Поставите DIY Стакло свет шише Pendant стаклено шише Накит наоди US$ 13.99 /многу
10 групи / многу
Слободен брод!!! 50set 25*15mm стакло свет со антички бронзени наоди поставено стакло меур DIY стакло шишенцето pendant US$ 36.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод!!! 25мм Половина Круг Стакло Шишенцето Купола & 25мм Празен База Поставите DIY Стакло свет шише Pendant стаклено шише Накит наоди US$ 22.99 /многу
20 групи / многу
Freeshipping! Мода (15/20/2530m) Половина Круг Стакло свет меур & бронза база Pendant&Овална тока Поставите DIY стаклена купола покрие US$ 24.99 /многу
20 групи / многу
Продажба Слободни брод!!! убаво 50set 20*12mm стакло свет меур & бронза база поставите DIY стаклено шише шишенцето pendant стакло покрие US$ 36.99 /многу
50 групи / многу
Слободен брод!!! Моден 20sets половина 15mm стакло свет свет & бронзен прстен база поставите DIY стакло покрие шишенцето pendant стаклено шише US$ 17.88 /многу
20 групи / многу
Слободен брод!!! шарм 50sets/многу половина 15mm стакло свет свет & бронзен прстен база поставите DIY стакло покрие шишенцето pendant стаклено шише US$ 36.88 /многу
50 групи / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Метална боја:
СТАКЛО злато, СТАКЛО сребро, СТАКЛО и бронза, СТАКЛО Б злато, СТАКЛО Б сребро, СТАКЛО Б бронза
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Девојки
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
16070911
Количина:
50sets/многу
содржина на сет:
една чаша топката, една капа
Големина на отворање:
3мм
Висина на шише:
12mm
Сериски број:
16070911
капа боја:
микс
R

Тие исто така купуваат со овој производ