.

.

61794-1 CONN ПРСТЕН ОД 14-18AWG #8 КАЛАЈ CRIMP TYCO ТЕ AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

61794-1 CONN ПРСТЕН ОД 14-18AWG 8 КАЛАЈ CRIMP TYCO ТЕ AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

DEN 13920.00
Количина на стоки


Дел NO : 61794-1
Бренд : Tyco Електроника (AMP) /TE
MOQ : 9000 PCS

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
61794-1
R

Тие исто така купуваат со овој производ